Нема результатів.

ДОСЯГНЕННЯ ТВОРЧИХ ВЕРШИН З ПЕНЗЛЕМ У РУКАХ

Перші кроки у дивовижний світ мистецтва Олена Ющук здійснила з дитячих років. Ознайомлюючись ще із початкової школи з приладдям, інструментами та матеріалами, як нині працювати почала передавати красу і різноманітність навколишнього світу у малюнку, живопису, культурі. Ознайомилася з репродукціями творів відомих художників для того, щоб розширити свої знання.

З п’ятого класу Олена є членом гуртка художньої студії «Образотворче мистецтво», де керівником гуртка є Мамчур Надія Юхимівна, вчитель образотворчого мистецтва школи, відома місцева художниця, картини якої неодноразово виставлялися на районних виставках.

IMG 2153

Вона і передає своє вміння пізнати секрети мистецтва, зрозуміти його мову, працювати в різних художніх техніках, створювати цікаві, гарні роботи. Олена неодноразово брала участь у різних районних, обласних та Всеукраїнських конкурсах малюнків, на яких здобула чимало призових місць:
  • 2013 рік - виборола ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі «Зоологічна галерея»;
  • 2014 рік - завоювала ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі «Як тобі живеться лелеко?»;
  • 2014 рік - Ющук Олена була нагороджена дипломом лауреата Всеукраїнської виставки конкурсу дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі»;
  • 2016 рік - завоювала І місце в районному конкурсі декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» за роботу декоративної композиції «Моя найкраща у світі сторона – чарівна, неповторна Україна»;
  • 2016 рік - ІІ місце в районному конкурсі декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» за роботу декоративної композиції «Український сувенір».

Приємно, що такі високі досягнення та результати не залишаються поза увагою.

IMG 2148

Цього року на свято останнього дзвоника до Хотинської ЗОШ І-ІІ ступенів завітала начальник управління освіти, молоді та спорту Березнівської районної державної адміністрації Бойчук Наталія Кузьмівна. Вона привітала усіх присутніх зі святом та нагородила за І місце у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу на кращий дитячий малюнок «Охорона праці – очима дітей» ученицю 8 класу Хотинської ЗОШ І-ІІ ступенів Ющук Олену Олександрівну. Наталія Кузьмівна також відзначила педагога-наставника Мамчур Надію Юхимівну грамотою управління держпраці у Рівненській області за розвиток творчих здібностей молодого підростаючого покоління.

Школа пишається талановитими учнями та творчими наставниками.